170W AC/DC Adapter Compatible with Lenovo Thinkpad P1 P50 P51 P52 P53 P70 P71 P73 W540 W541 T540P ADL170NDC2A ADL170NDC3A ADL170NLC3A ADL170NLC2A Laptop Power Supply Cord Charger Cable PSU
★★★★☆ 4.0 59 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by archive.publiccharters.org
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 17
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
PowerHOOD 170W AC/DC Adapter Compatible with Lenovo Thinkpad P1 P50 P51 P52 P53 P70 P71 P73 W540 W541 T540P ADL170NDC2A ADL170NDC3A ADL170NLC3A ADL170NLC2A Laptop Power Supply Cord Charger Cable PSU
  • [Power Specification]: Input Voltage: 100~240V Input Frequency: 50~60HZ output Voltage: 20V 8.5A 170W